Vtope пропонує купити взуття жителям всіх міст України. Ми гарантуємо швидку і якісну доставку товарів через перевірені транспортні компанії. Більшість наших клієнтів обирає в якості перевізника Нову пошту, і ми відправляємо взуття в ТК прямо в день замовлення.

Доставимо товар в цілості й схоронності

Щоб купити взуття з доставкою, залиште невелику заявку на сайті. Менеджер зв’яжеться з вами, уточнить адресу відправки, спосіб оплати. Як тільки оператор оформить ваше замовлення, співробітники інтернет-магазину приступлять до упаковки товару.
Кросівки, шльопанці, сабо та інша продукція Vtope відправляється в оригінальній заводській упаковці, яка забезпечує надійний захист. При необхідності ми доупаковиваем товар, щоб не допустити ушкоджень при транспортуванні. Після чого замовлення відправляється в транспортну компанію.

Взуття та аксесуари, заявлені в каталозі, завжди в наявності. Покупцеві не доведеться додатково чекати, поки продукція надійде на склад магазину. Тому в нашому інтернет магазині така швидка доставка.
Зазвичай з моменту замовлення до отримання взуття в поштовому відділенні проходить 2-3 робочих дня. Звичайно, без урахування форс-мажорних обставин в роботі перевізника.
Вибирайте метод оплати

Коли ви будете оформляти онлайн-покупку, то побачите, що оплатити її можна двома способами:
• Перекладом на банківську карту. Це найкомфортніший варіант оплати. Якщо ви користуєтеся банківськими додатками, розплатитися можна за допомогою будь-якого підручного гаджета: смартфона, планшета, ноутбука. Комісія при цьому мінімальна.
• Оплатою при доставці.Це зручно для тих, хто хоче купити взуття, але не впевнений в замовленому розмірі. Тоді можна подивитися товар прямо у відділенні і оплатити його вже по факту примірки.

Ми працюємо з популярними платіжними системами: VISA, MasterCard. За фактом безготівкової оплати ви отримаєте повідомлення на електронну пошту. З будь-яких питань стосовно доставки і оплати звертайтеся до менеджера. Він дасть детальну консультацію та допоможе оформити замовлення.
Інтернет-магазин Vtope створює всі умови для комфортного і безпечного онлайн-шопінгу. Купуйте оригінальну взуття за низькими цінами. У нас немає великих націнок,.