Vtope – інтернет-магазин якісної літньої, ортопедичної та медичної взуття. І як надійний постачальник, ми працюємо суворо в рамках поточного законодавства.

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», покупець має право на обмін або повернення продукції. Наприклад, якщо вас не влаштували характеристики товару, або він пошкодився в ході упаковки, транспортування.

У нас ви можете купити взуття від відомих брендів і бути впевненим в її якості. У нашій практиці випадків повернення не було, адже співробітники інтернет-магазину ретельно перевіряють товар перед відправкою. Але ми все одно надаємо додаткові гарантії клієнтам.

Умови оформлення повернення

Vtope співпрацює з надійними виробниками чоловічого та жіночого взуття. Тому ймовірність отримати браковану продукцію нульова. Однак бувають інші причини, за якими покупець хоче повернути товар.

Якщо вам не сподобався колір взуття, або вона не підійшла за розміром, повернення можливе за таких умов:

функціональні властивості на 100% збережені. Особливо це стосується ортопедичного взуття, яка надає на стопу амортизуючий ефект.
Кросівки, шльопанці, в’єтнамки або сабо не пошкоджені. Якщо на корпусі виробу є видимі дефекти, воно не підлягає поверненню.
Покупець зберіг чек (товарний або касовий, в ідеалі – обидва) і інші документи, що підтверджують факт покупки в інтернет-магазині.

На товарі не повинно бути слідів шкарпетки. Потерта підошва, вм’ятини, змінений колір вироби – достатні підстави для відмови.
Якщо ви хочете повернути куплене взуття, але не впевнені в стані продукту, звертайтеся до менеджера.Наш оператор прояснить ситуацію і підкаже, чи є можливість повернення.

Коли взуття надходить назад в магазин, ми тут же повертаємо гроші. Для цього використовуються ті ж реквізити, які клієнт вказав при оплаті.
Що робити при виявленні шлюбу?

Рекомендуємо уважно оглядати продукт в поштовому відділенні, перш ніж купити взуття. Хоча відсутність зовнішніх пошкоджень – не завжди ознака якісного товару.

Можливі випадки, коли дефекти виявляються, наприклад, через кілька днів шкарпетки. Тоді ми також готові провести обмін, повернення товару. Ви отримаєте нові шльопанці, сабо або кросівки аналогічної моделі протягом 14 днів з моменту покупки. Звичайно, після підтвердження неналежної якості продукції.

Щоб повернути або обміняти неякісну взуття, вам потрібно подати заявку та відправити зразок товару. Ми проведемо перевірку і надішлемо офіційний акт з висновком. При підтвердженні шлюбу зробимо швидке повернення або обмін.
Поміняти взуття не вийде, якщо перевірка покаже, що дефект виник з вини покупця. Наприклад, у разі порушення умов експлуатації.

У разі незгоди з результатами ви можете звернутися в незалежні органи для повторної експертизи. Якщо вона підтвердить заводський брак, інтернет-магазин компенсує ваші витрати на доставку і незалежну перевірку.

Гарантія якості

На сайті Vtope продаються сабо, в’єтнамки, шльопанці, кросівки тільки оригінальних брендів, адже ми несемо відповідальність за кожен продукт. Наші менеджери надають повну підтримку клієнтів на всіх етапах співпраці. Звертайтеся з будь-якими питаннями, і ми обов’язково знайдемо компроміс.
Залиште онлайн-заявку, щоб купити взуття або швидко зв’язатися з оператором. Менеджери обробляють входять замовлення протягом декількох хвилин.