Політика інтернет-магазину взуття Vtope повністю відповідає сучасному законодавству України. Відповідно до закону «Про захист персональних даних», ми гарантуємо абсолютну конфіденційність для кожного клієнта.
При обробці анкетних даних виключається їх передача стороннім особам, а також незаконне використання.
Які дані збирає Vtope?
Коли клієнт вирішує купити взуття на нашому сайті, йому потрібно заповнити форму для оформлення замовлення. Там вказується ПІБ, номер телефону, адреса електронної пошти, район проживання (для доставки). Це і є інформація про покупців, яка необхідна для роботи магазину.
Є дані, які передаються при відвідуванні сайту автоматично. Це IP-адреса, тривалість перебування в інтернет-магазині, а також попередній адресу, з якого перейшов замовник.
Для чого потрібні персональні відомості?
В першу чергу, для реєстрації та оформлення покупки. Без цих даних була б неможлива процедура доставки.
Електронна пошта використовується нашим інтернет-магазином для того, щоб повідомляти покупців про успішну оплату, акціях на взуття, спецпропозиції.
Інформація з браузера корисна при оцінці ефективності сайту. Так ми робимо його зручніше і корисніше.
Конфіденційність ваших даних
Vtope гарантує комплексний захист персональної інформації. Ми вживаємо всіх заходів для того, щоб запобігти випадкам шахрайства та витік даних.
Доступ до особистих відомостей клієнтів є тільки у менеджерів. Співробітники інтернет-магазина контролюють збереження даних і не передають їх третім особам. За винятком випадків законної передачі бізнесу іншим власникам.Тоді вони теж зобов’язуються дотримуватися поточної політики конфіденційності.
Якщо ви оплачуєте взуття безготівковим шляхом, ваші банківські дані захищені за рахунок сучасних протоколів.
Все для безпечної покупки якісного взуття
Vtope – постачальник брендового ортопедичної та літнього взуття, на якого можна покластися. Наші менеджери готові надати підтримку в будь-який час. Залиште заявку, щоб зв’язатися з оператором або купити взуття для роботи і відпочинку.
Вибирайте комфортний спосіб оплати, доставки. Ми співпрацюємо з перевіреним перевізником – замовлення відправляються через Нову Пошту.